Mecz Kotwica Kołobrzeg kontra SKRA Częstochowa, wynik końcowy 0-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a SKRĄ Częstochowa zakończył się zwycięstwem gości, którzy wygrali 1-0. Spotkanie miało miejsce na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w ramach 23. kolejki II ligi - East. Bramkę na wagę trzech punktów strzelili już w pierwszej połowie, ustalając wynik na przerwę. Drużyna z Częstochowy potwierdziła swoją przewagę utrzymując wynik do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a SKRA Częstochowa

Dzisiaj, na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużyną gospodarzy, Kotwicą Kołobrzeg, a gośćmi, SKRA Częstochowa. Mecz ten miał miejsce w ramach 23. kolejki II ligi - East. Ostateczny wynik to 0-1 na korzyść SKRA Częstochowa, który objął prowadzenie już w pierwszej połowie.

W 35. minucie spotkania, na listę strzelców wpisał się M. Winciersz, zdobywając bramkę dla SKRA i ustalając wynik na 0-1. Asystę przy tym trafieniu zanotował nieznany zawodnik.

Mecz przebiegał w zaciętej atmosferze, pełnej napięcia i determinacji ze strony obu drużyn. Gospodarze, mimo starań, nie zdołali odrobić straty, a goście skutecznie bronili swojej przewagi.

W trakcie spotkania arbiter pokazał kilka żółtych kartek, zarówno dla zawodników Kotwicy, jak i SKRA. L. Krekovic, M. Cywiński i O. Nowak z gospodarzy oraz O. Kucharczyk z gości otrzymali upomnienia.

Choć emocje sięgały zenitu, nie doszło do żadnych czerwonych kartek w tej potyczce. Obie drużyny pozostały na boisku w pełnym składzie do końcowego gwizdka sędziego.

Następne mecze w kolejce czekają Kotwicę Kołobrzeg m.in. z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II i Jastrzębiem. SKRA Częstochowa zmierzy się natomiast m.in. z Olimpią Grudziądz, Chojniczanką Chojnice i ponownie z Radunią Stężyca.