Kibice Kotwicy Kołobrzeg

29 kwiecień, 2024
Mecz Stal Stalowa Wola vs Kotwica Kołobrzeg zakończony wynikiem 1-1

Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 1-1

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyny Stal Stalowa Wola oraz Kotwica Kołobrzeg podzieliły się punktami po zaciętym starciu, które odbyło się w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem 0-0. Starcie miało miejsce 2 dni temu, 27 kwietnia o godzinie 17:45.
22 kwiecień, 2024
Kotwica Kołobrzeg - ŁKS Łódź II, wynik spotkania - 0-1

Kotwica Kołobrzeg vs ŁKS Łódź II, wynik końcowy 0-1

Wczoraj, 21 kwietnia 2024 roku, na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, drużyna Kotwicy Kołobrzeg zmierzyła się z ŁKS Łódź II w ramach 29. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy zdobyli jedynego gola, ustalając wynik na 0-1 już w pierwszej połowie. Starcie było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które z pewnością zapadną kibicom długo w pamięci.

Wisła Puławy kontra Kotwica Kołobrzeg 1-3

15 kwiecień, 2024
Spotkanie Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 1-3
Wczorajszy mecz II Ligi - East pomiędzy Wisłą Puławy a Kotwicą Kołobrzeg zakończył się zwycięstwem gości 1-3. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę,…